Dew-X jako świetne narzędzie dla organizacji pozarządowych

Zalety
Najważniejsze czynniki to: łatwa konfiguracja, łatwość użytkowania, wiele gotowych do użycia narzędzi. Możemy ustalić nasze wewnętrzne procesy i ułatwić sobie pracę, zwiększając jej efektywność.

Wady
Pierwsze wrażenie było okropne: słaba grafika… Mam nadzieję, że system będzie rozwijany znacznie lepiej 😉 Podczas testów systemu trochę zmieniłem zdanie…

Komentarze (Korzyści)
Jako organizacja pozarządowa (Polskie Stowarzyszenie Radioamatorów) szukaliśmy narzędzia, które usprawniłoby pracę liderów. Ostatecznie wybór padł na Dew-X ze względu na wiele czynników. Najważniejsze to elastyczność i niższy niż w przypadku innych rozwiązań koszt.